"My Strange Hero" Dizisinin Karakter Afişleri ve Karakter Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-11-2018, 15:59

Ana kadrosunda Yoo Seung-Ho, Jo Bo-Ah, Kwak Dong-Yeon ve Cheon Ho-Jin’in yer aldığı, "My Strange Hero" ("Bok-Soo's Back") dizisinin beş karakter afişi ve iki karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, haksız yere suçlanıp okuldan atılan Kang Bok-Soo’nun (Yoo Seung-Ho) etrafında dönmektedir. Bok-Soo bir lise öğrencisiyken okulda yaşanan bir şiddet olayından dolayı suçlanır ve okuldan atılır. Bir yetişkin olduğunda dahi bu olayın etkisinden kurtulamaz. Bu yüzden, intikam almak için aynı okula geri döner. Ancak hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşır.

Yoo Seung-Ho dizide Kang Bok-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, nazik, dost canlısı, iyimser bir kişiliğe sahiptir ve sakar birisidir. Seol Song Lisesi’nde okurken ilk aşkı Son Soo-Jung (Jo Bo-Ah) ve bir başka erkek öğrenci olan Oh Se-Ho’nun (Kwak Dong-Yeon) karıştığı bir olay meydana gelir. Bu olayda haksız yere suçlanarak okuldan atılır. Okuldan atıldıktan sonra para kazanabilmek için birçok part-time işte çalışır. Bir gün, Soo-Jung ve Se-Ho’dan intikamını almak için bir yetişkin olarak okula geri dönme fırsatı bulur. Ancak okulun değişen atmosferine ayak uydurmakta oldukça zorlanacaktır.

Jo Bo-Ah dizide Bok-Soo’nun (Yoo Seung-Ho) ilk aşkı olan Son Soo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Lisede, Bok-Soo’ya ihanet eder ve onun okuldan atılmasına neden olur. Şimdi, mezun olduğu Seol Song Lisesi’nde öğretmenlik yapmaktadır.

Yayımlanan diğer üç afişte, Kwak Dong-Yeon, Kim Dong-Young ve Park Ah-In yer almaktadır.

Kwak Dong-Yeon dizide Seol Song Lisesi’nin yeni yönetim kurulu başkanı olan Oh Se-Ho karakterini canlandırmaktadır. Seol Song Lisesi’nde daha önce annesi başkanlık yapmaktaydı. Her şeye sahipmiş biri gibi görünse de onun zor bir hayatı vardır. O, Kang Bok-Soo (Yoo Seung-Ho) ve Son Soo-Jung (Jo Bo-Ah) arasında bir aşk üçgeni oluşur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Wok of Love" dizisinin yönetmenlerinden Ham Joon-Ho oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)