"My Strange Hero" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 27-11-2018, 15:02

Ana kadrosunda Yoo Seung-Ho, Jo Bo-Ah, Kwak Dong-Yeon ve Cheon Ho-Jin’in yer aldığı, "My Strange Hero" dizisinin yeni bir fragmanı yayımlandı.

Dizi, haksız yere suçlanıp okuldan atılan Kang Bok-Soo’nun (Yoo Seung-Ho) etrafında dönmektedir. Bok-Soo bir lise öğrencisiyken okulda yaşanan bir şiddet olayından dolayı suçlanır ve okuldan atılır. Bir yetişkin olduğunda dahi bu olayın etkisinden kurtulamaz. Bu yüzden, intikam almak için aynı okula geri döner. Ancak hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşır.

Yayımlanan fragmanda, Kang Bok-Soo’nun çatı katında başka bir erkek öğrenci ile yer aldığı bir sahne görülmektedir. Bu sahnede, erkek öğrenci çatı katından düşerken "Kang Bok-Soo, beni kurtar!"  diye bağırır. Daha sonra, Kang Bok-Soo’nun etrafını polis ve öğrencilerin sardığı sahneye geçer ve Kang Bok-Soo umutsuzca, "Gerçekten, ben değildim. Neden onu aşağıya iteyim?!"  diyerek bağırır.

Sahnede, sınıfta tek başına oturan Son Soo-Jung belirir ve Kang Bok-Soo gözyaşları içerisinde ona, "Benim olmadığımı sen de biliyorsun. Neden yalan söylüyorsun?!"  diye sorar.

Son sahnede, okula geri dönen Kang Bok-Soo "Uzun zaman oldu. Dokuz yıl geçti mi? Hepiniz geri dönmem gerçeğinden pişman olacaksınız."  der.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Wok of Love" dizisinin yönetmenlerinden Ham Joon-Ho oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)