Minho Yeni Filminin Çekimleri Sırasında Yaralandı

'SHINee' grubundan Minho’nun "Jangsa-ri 9.15" adlı filmin çekim setinde yaralandığı açıklandı.

SM Entertainment konu ile ilgili şu açıklamada bulundu: "Dün, Minho Youngdeok’da, yapılan "Jangsa-ri 9.15" filminin çekimleri sırasında yaralandı. Özel efekt pervane aracından gelen parçalar Minho’nun yüzünün sol tarafına geldi ve yüzünde sıyrıklar oluştu. Hemen acil servise götürüldü ve yarası ayakta tedavi edildi. Ona göz kulak olacağız."

"Zaten filmin çekimlerine üç ila dört gün ara verilmesi planlanılıyordu. Çünkü film setinin yerini değiştirecekler ve bu taşınma için zamana ihtiyaçları var. Böylece, Minho filmin çekimlerine dönmeden önce dinlenebilecek."

"Jangsa-ri 9.15", 772 askeri öğrencinin, Incheon Savaşı'nda, başarıya ulaşabilmek için hayatlarını riske atmasını konu almaktadır. Film, Jangsa Savaşı sırasında yaşanmış gerçek olaylardan uyarlanmıştır ve filmin gişe rekoru kırması bekleniliyor.

Filmde Minho’nun yanı sıra Kim Myung-Min, Megan Fox, Kwak Si-Yang ve Kim Sung-Cheol yer almaktadır. Filmin çekimlerine 13 Ekim’de başlandı ve filmin 2019 yılında gösterime girmesi planlanılıyor.

Umarız, en kısa zamanda Minho tamamen iyileşir.

Kaynak: (1)