Jang Ki-Yong Yeni Bir Dizide Bir Katili Canlandırabilir

Oyuncu Jang Ki-Yong’a OCN’in "Blue Eye" adlı yeni dizisinde başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

5 Aralık’ta, oyuncunun ajansı YG Entertainment konu ile ilgili şunları söyledi: "Jang Ki-Yong "Blue Eye" dizisi için bir teklif aldı ve teklifi olumlu bir şekilde incelemektedir."

Dizi, iblis tarafından terk edilen bir adam ile iblis tarafından büyütülen bir kadının yanı sıra intikam almak için onların peşinde olan bir müşterinin etrafında dönmektedir. İblis tarafından terk edilen adam ailesini bulmak için bir katil olur. İblis tarafından yetiştirilen kadın ölen sevgilisi için onu takip etmeye başlayan bir dedektif olur.

Jang Ki-Yong eğer teklifi kabul ederse dizide bir katil olan Kim Shi-Hoon karakterini canlandıracak. Herhangi bir şeyi bir silaha çevirebilmektedir ve silahı kendi kolunun bir uzantısıymış gibi kullanabilmektedir. Birkaç metre uzaklıktan fırlattığı bıçaklar hedefi kesin olarak vurabilmektedir. Bir durumu hızlı bir şekilde algılama yeteneğine sahiptir. Hareket halindeyken bile hedefleri mükemmel bir şekilde ortadan kaldırmak ve cinayet mahallinden kaybolmak için mükemmel stratejiler üretebilmektedir. Uyruğu, yaşı ve adı bilinmeyen, çeşitli ülkelerden çeteler ve örgütler ellerine kan bulaştırmadan rakiplerinden kurtulmak istemedikleri zaman onu aramaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)