Jin Goo ve Seo Eun-Su Hukuk Türündeki Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Jin Goo ve Seo Eun-Su, Japon yapımı "Legal High" serisinden uyarlama olan JTBC’nin yeni dizisinde rol alacaklar.

10 Aralık’ta, Jin Goo ve Seo Eun-Su’nun "Legal High" adlı yeni bir dizide başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı. Dizi, iki farklı avukatın etrafında dönecek. Go Tae-Rim, yasalar ile nasıl oynayacağını bilen ve aldığı davalarda %100 başarı oranına sahip bir avukattır. Seo Jae-In, yasalara ve adalete inanan çaylak bir avukattır. Dizi, 2012 yapımı ve aynı adı taşıyan bir Japon dizisinden uyarlama olacak.

Jin Goo dizide başarlı bir avukat olan Go Tae-Rim karakterini canlandıracak. Kibirli ve sert dilli birisidir. Aldığı bir davayı kaybettiğini bile hayal edemez ve davaları kazanmak onun için her şeyden önemlidir. Ayrıca avukatlık ücreti de oldukça yüksektir.

Seo Eun-Su dizide çaylak bir avukat olan Seo Jae-In karakterini canlandıracak. Okulundan yüksek puanlarla mezun olmamasına rağmen adalet söz konusu olduğunda hiç kimse onunla yarışamaz. Zor durumdaki insanlara yardım eden adil bir avukat olmak istemektedir. Ancak toplumun "Kazanmayan bir avukat, hiçbir şeydir" zihniyeti ile yüzleştikten sonra Go Tae-Rim ile birlikte çalışmaya karar verir.

Dizinin yönetmen koltuğunda  "A Korean Odyssey", "Mrs. Cop 2", "Gu Family Book", "Gentleman's Dignity", "Secret Garden"ve "Playfull Kiss" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)