Yoon Park, Chae Jung-An ve Jung Sang-Hoon "High Legal" Dizisinde Rol Alacak

Yoon Park, Chae Jung-An ve Jung Sang-Hoon’un "High Legal" dizisinin yardımcı oyuncu kadrosunda yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde Jin Goo ve Seo Eun-Su’nun dizide başrol karakterleri canlandıracağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: Jin Goo ve Seo Eun-Su Hukuk Türündeki Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Dizi, iki farklı avukatın etrafında dönecek. Go Tae-Rim (Jin Goo), yasalar ile nasıl oynayacağını bilen ve aldığı davalarda %100 başarı oranına sahip bir avukattır. Seo Jae-In (Seo Eun-Su), yasalara ve adalete inanan çaylak bir avukattır. Bir gün, ikisi birlikte çalışmaya başlar. Dizi, 2012 yapımı ve aynı adı taşıyan bir Japon dizisinden uyarlama olacak.

Yoon Park, Chae Jung-An ve Jung Sang-Hoon dizide Go Tae-Rim’in (Jin Goo) rakip firması B&G Hukuk Firması için çalışan avukatları canlandıracak.

Yoon Park dizide B&G Hukuk Firması için çalışan Avukat Kang Ki-Suk karakterini canlandıracak. Eskiden Go Tae-Rim’in (Jin Goo) altında çalışarak ondan çok şey öğrendi ve şimdi başarılı bir avukattır. Ancak eski akıl hocası Tae-Rim ile bir rekabet içindedir.

Chae Jung-An dizide B&G Hukuk Firması için çalışan Avukat Min Joo-Kyung karakterini canlandıracak. O, B&G Hukuk Firması’nın bilgi kaynağıdır.

Jung Sang-Hoon dizide B&G Hukuk Firması için çalışan Avukat Yoon Sang-Goo karakterini canlandıracak. Go Tae-Rim’i (Jin Goo) bir gün yenmeyi hayal eden tutkulu bir avukattır. Dışarıdan sert biri gibi görünmesine karşın biraz alkol aldıktan sonra zayıf ve kendini kaybetmeye meyilli olan mutsuz orta yaşlı bir adama dönüşmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda  "A Korean Odyssey", "Mrs. Cop 2", "Gu Family Book", "Gentleman's Dignity", "Secret Garden"ve "Playfull Kiss" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)