Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     12-12-2018, 14:32

Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee’ye Netflix’in "Me Alone and You" adlı yeni dizisinden teklif götürüldü.

12 Aralık’ta, Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee’nin ajansları diziden teklif aldıklarını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiklerini belirtti.

Dizi, yalnız bir kadının yapay zekâ 'Holo' ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları konu almaktadır.

Yoon Hyun-Min eğer teklifi kabul ederse dizide bir IT araştırma şirketinin sahibi olan Go Nan-Do karakterini canlandıracak. Dahi bir mucit olan Nan-Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Ancak insanlar, 10 yıl önce, büyük bir vakada hacker olan Nan-Do’nu, takip edildiği sırada öldüğünü sanmaktadır. Onun yaşadığını, sadece üvey kız kardeşi ve şirketin resmi CEO’su bilmektedir.

Ko Sung-Hee eğer teklifi kabul ederse dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So-Yeon karakterini canlandıracak. Müşterilerle özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder. Ancak kişisel yaşamı söz konusu olduğunda, yalnız bir hayatı vardır. İnsanların yüzlerini birbirinden ayırt edemediği için her zaman insanlarla arasına belli bir mesafe koymaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek ", "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Time Between Dog and Wolf", "Liar Game" ve "Pied Piper" dizilerini kaleme alan Ryu Yong-Jae yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…