Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee’ye Netflix’in "Me Alone and You" adlı yeni dizisinden teklif götürüldü.

12 Aralık’ta, Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee’nin ajansları diziden teklif aldıklarını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiklerini belirtti.

Dizi, yalnız bir kadının yapay zekâ 'Holo' ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları konu almaktadır.

Yoon Hyun-Min eğer teklifi kabul ederse dizide bir IT araştırma şirketinin sahibi olan Go Nan-Do karakterini canlandıracak. Dahi bir mucit olan Nan-Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Ancak insanlar, 10 yıl önce, büyük bir vakada hacker olan Nan-Do’nu, takip edildiği sırada öldüğünü sanmaktadır. Onun yaşadığını, sadece üvey kız kardeşi ve şirketin resmi CEO’su bilmektedir.

Ko Sung-Hee eğer teklifi kabul ederse dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So-Yeon karakterini canlandıracak. Müşterilerle özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder. Ancak kişisel yaşamı söz konusu olduğunda, yalnız bir hayatı vardır. İnsanların yüzlerini birbirinden ayırt edemediği için her zaman insanlarla arasına belli bir mesafe koymaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek ", "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Time Between Dog and Wolf", "Liar Game" ve "Pied Piper" dizilerini kaleme alan Ryu Yong-Jae yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)