Joo Jin-Mo’nun "Big Issue" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     17-12-2018, 14:36

Joo Jin-Mo, SBS’in "Big Issue" adlı yeni dizisinde Han Ye-Seul ile beraber rol alacak.

17 Aralık’ta, Joo Jin-Mo’nun ajansı, oyuncunun dizide erkek başrol karakteri canlandıracağını doğruladı.

Geçtiğimiz günlerde, Han Ye-Seul’un dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı onaylanmıştı.

İlgili Haber: Han Ye-Seul Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Dizi, paparazzi medyasının çılgın dünyasını konu almaktadır. Bir fotoğraftan dolayı bir adam işini ve ailesi olmak üzere her şeyini kaybeder.

Joo Jin-Mo dizide seçkin bir foto muhabiri olan Han Seok-Joo karakterini canlandıracak. Ancak, bir fotoğraf yüzünden hem işini hem evini hem de ailesini kaybeder ve bir alkolik olur. Bir gün, Ji Soo-Hyun (Han Ye-Seul) ile tanışır ve tekrar bir paparazzi olma şansı elde eder.

Dizinin yönetmen koltuğunda "God's Gift - 14 Days" dizisinin yönetmeni Lee Dong-Hoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Reset", "Yongpal" ve "The K2" dizilerini kaleme alan Jang Hyeok-Rin yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…