Nam Da-Reum "Beautiful World" Dizisinde Rol Alacak

Nam Da-Reum, JTBC’nin "Beautiful World" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde, Park Hee-Soon, Choo Ja-Hyun, Oh Man-Seok ve Cho Yeo-Jung’un dizide rol alacağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: Park Hee-Soon, Choo Ja-Hyun, Oh Man-Seok ve Cho Yeo-Jung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Dizi, iki farklı ailenin etrafında dönmektedir. Park Moo-Jin (Park Hee-Soon) ve Kang In-Ha (Choo Ja-Hyun) çiftinin oğlu, okulda uğradığı zorbalıktan dolayı ağır bir şekilde yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Bunun üzerine, Park Moo-Jin ve Kang In-Ha çifti, okulda yaşanan bu zorbalığı ortaya çıkarmaya çalışır. Zengin olan Oh Jin-Pyo (Oh Man-Seok) ve Seo Eun-Joo (Cho Yeo-Jung) çiftinin oğlu okulda başını bir belaya sokar. Bunun üzerine, Oh Jin-Pyo ve Seo Eun-Joo çifti, bu olayı örtbas etmeye çalışır.

Nam Da-Reum dizide ortaokul 3. sınıfa giden Park Sun-Ho karakterini canlandıracak. Park Moo-Jin (Park Hee-Soon) ve Kang In-Ha (Choo Ja-Hyun) çiftinin oğludur. Okulda uğradığı zorbalıktan dolayı ağır bir şekilde yaralanır.

Ayrıca dizide genç oyuncu Kim Hwan-Hee’nin de yer alacağı açıklandı. Kim Hwan-Hee dizide Park Sun-Ho’nun (Nam Da-Reum) kendisinden bir yaş küçük kız kardeşi olan Park Soo-Ho karakterini canlandıracak. Abisi ile yakın biri ilişkisi vardır. O da abisi ile aynı okula gitmektedir. Abisinin zorbalığa uğramasının ardından saklanmaya çalışılan gerçeği, kendi bildiği yol ile ortaya çıkarmaya çalışır.

Dizinin yönetmen koltuğunda Park Chan-Hong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Kim Ji-Woo yapmaktadır. Yönetmen Park Chan-Hong ve Senarist Kim Ji-Woo, daha önce "Memory" ve "Shark" gibi birçok dizide beraber çalışmıştır.

Dizinin ilk bölümünün Nisan 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)