Han Ji-Min ve Nam Joo-Hyuk’un Yer Aldığı "The Light in Your Eyes" Dizisinin Karakter Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-12-2018, 15:46

Ana kadrosunda Han Ji-Min, Nam Ju-Hyuk, Kim Hye-Ja ve Son Ho-Jun’un yer aldığı, JTBC’nin "The Light in Your Eyes" ("Dazzling") dizisinin karakter fragmanları yayımlandı.

Dizi, 25 yaşındayken aniden zamanda ileri giderek yaşlanan ve genç yaşlarının tadını çıkaramayan bir kadın (Han Ji-Min) ile sahip olduğu zamanın değerini bilmeyen 26 yaşındaki genç bir adamın (Nam Joo-Hyuk) etrafında dönmektedir.

Kim Hye-Ja dizide Kim Hye-Ja’nın (Han Ji-Min) 70 yaşındaki halini ve Son Ho-Jun dizide Kim Hye-Ja’nın abisi olan Kim Young-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda Kim Suk-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Senarist Lee Nam-Kyu ve Senarist Kim Soo-Jin birlikte yapacak. Senarist Lee Nam-Kyu, Senarist Kim Soo-Jin ve Yönetmen Kim Suk-Yoon daha önce "Wife's Having an Affair this Week", "Awl", "Living Among The Rich" ve "Old Miss Diary" dizilerinin yanı sıra "Detective K" film serisinde beraber çalışmıştı. Ayrıca Kim Soo-Jin "Mad Dog" ve "My Only Love Song" dizilerini kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümünün Şuabt 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)