Oyuncu Clara Sürpriz Bir Şekilde Yakın Zamanda Evleneceğini Açıkladı

Model-oyuncu Clara evleniyor!

3 Ocak’ta yaptığı açıklama ile Clara herkesi şaşırttı. Oyuncunun ajansının yaptığı açıklamaya göre, Clara 6 Ocak’ta, Amerika’da düzenlenecek bir tören ile dünya evine girecek. Düğün törenine sadece aile üyeleri katılacak ve düğün töreni basına kapalı olarak yapılacak.

Clara, bir medya kuruluşu olan Sports Seoul ile düğünü hakkında konuştuğu bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Clara bu telefon görüşmesinde şunları dile getirdi: "Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Düğünümü kamuoyuna ne zaman açıklamamın doğru olacağı konusunda düşündüm ve düğünden önce evliliğimi bilmeniz gerektiğinin en doğru şey olacağına karar verdim."

Haberlere göre Clara’nın nişanlısı ondan iki yaş büyük bir iş adamı. Çift evlilik kararı almadan önce 1 yıl çıktı. Clara nişanlısı ile ilgili şunları söyledi: "O, iyi bir adam. Eğlence endüstrisinde çalışırken güvenebileceğim biri."

Konuşmasının devamında düğünü hakkında şunları söyledi: "Sadece aile üyelerinin katılacağı küçük bir düğün töreni yapmayı planlıyoruz. Bu yüzden de Amerika’da evlenmeye karar verdik. Düğünden sonra balayımız için seyahat edeceğiz ve 14 Ocak’ta Kore’ye geri döneceğiz."

Ayrıca Clara çalışmaları hakkında hiçbir şeyin değişmeyeceğini de belirtti: "Sizlere hala göstereceğim çok şey var. Daha çok yerli yapımda yer almaya çalışacağım. Bildiğiniz Clara’yı görmek için dört gözle bekleyin. Ocak ayının sonunda Çin’e yeni bir filmin çekimleri için gitmek zorundayım. O zamana kadar nişanlımla olabildiğince çok vakit geçirmek istiyorum."

Yeni çiftimizi tebrik ederiz!

Kaynak: (1)