Shin Dong-Wook Çıkan Son İddiaların Ardından "Touch Your Heart" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  Maysa   |     7-01-2019, 14:04

Shin Dong-Wook’un yakın zamanda ortaya atılan iddiaların ardından, yaklaşmakta olan "Touch Your Heart" dizisinin kadrosundan ayrılma kararı aldığı açıklandı.

Ocak ayının başlarında, Shin Dong-Wook’un büyükbabası, torununa karşı, kendisini dolandırdığını iddia etmiş ve bununla ilgili yasal işlem başlatacağını bildirmişti. Shin Dong-Wook’un ajansı konu ile ilgili resmi bir açıklama yapmış ve iddiaların doğru olmadığını savunmuştu.

Shin Dong-Wook’un ajansı, Snowball Entertainment, 7 Ocak'ta yaptığı açıklamada, oyuncunun tvN’in "Touch Your Heart" adlı dizisinin kadrosundan ayrılacağını bildirdi. "Büyükbabası ile ilgili ortaya çıkan iddialardan dolayı sorumluluk hissediyor. Dizinin kadrosundan ayrılmanın doğru olduğuna karar verdi ve bu yüzden dizi ekibi ile konuştu."

Oyuncunun gelecek aktiviteleri sorulduğunda, ajansı şu şekilde cevap verdi: "Henüz hiçbir şeye karar verilmedi."

Shin Dong-Wook’un diziden ayrıldığı, dizinin yapım ekibi tarafından da doğrulandı. "Shin Dong-Wook’un dizinin kadrosundan ayrıldığı doğru. Şuanda, Shin Dong-Wook’un çok fazla çekilmiş sahnesi bulunmadığı için dizinin yayın tarihine bir etkisi olacağını sanmıyorum."

Shin Dong-Wook’un canlandırdığı karakteri canlandıracak bir oyuncu bulunup bulunmadığı sorulduğunda, yapım ekibi şu şekilde cevap verdi: "Henüz bir karar verilmedi. Birisini bulduğumuzda tekrar çekimlere başlayacağız."

Shin Dong-Wook eğer kadrodan ayrılmasaydı, dizide elit bir savcı olan Kim Se-Won karakterini canlandıracaktı. Hukuk fakültesini ve 'Yargı Araştırma ve Eğitim Enstitüsü'nü beraber bitirdiği Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) en yakın arkadaşıdır. Başkaları ile ilişki kurmada ve ilişkilerini yönetmekte iyidir. Ancak söz konusu aşk olunca saf bir kalbe sahiptir.

Dizi, bir avukat olan Kwon Jung-Rok (Lee Dong-Wook) ile ünlü bir kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’nun (Yoo In-Na) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Let’s Eat", "Let’s Eat 2", "Let's Fight Ghost", "Because This Is My First Life" ve "What’s Wrong with Secretary Kim" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 30 Ocak’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…