Gong Hyo-Jin ve Kim Rae-Won 16 Yıl Sonra Tekrar Bir Yapımda Birlikte Rol Alacak

Gong Hyo-Jin ve Kim Rae-Won, MBC’nin "Snowman" dizisinden sonra "The Most Ordinary Romance" adlı yeni bir filmde birlikte rol alacaklar.

Filmin ilk senaryo okuması 27 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirildi ve filmin çekimlerine 7 Ocak’ta başlandı.

"The Most Ordinary Romance" filminin yapımcılığını Zip Cinema üstlenirken Kang Ki-Young, Jung Woong-In ve Jang So-Yeon filmde yardımcı karakterleri canlandırmaktadır. Film, aşktan zarar görmüş bir adam ile bir kadının etrafında dönmektedir. Adam, eski sevgilisini unutamamıştır. Kadın, erkek arkadaşı ile kötü bir ayrılık süreci yaşamıştır.

Kim Rae-Won filmde eski kız arkadaşını unutamayan Jae Hoon karakteri canlandırmaktadır. Kız arkadaşı ile ayrılmasının üzerinden bir ay geçmesine karşın hâlâ bunun üstesinden gelememiştir. Bu yüzden, acısını unutmak için sızana kadar sık sık içmektedir. Ancak her ayıldığında, sayısız telefon görüşmesi yapmış olduğunu görmekten korkmaktadır.

Gong Hyo-Jin filmde Sun Young karakterini canlandırmaktadır. Yeni girdiği işinin hoş geldin partisinde eski erkek arkadaşı ile karşılaştıktan sonra iş hayatı sarpa sarar.

Kang Ki-Young filmde Jae Hoon’un (Kim Rae-Won) iş arkadaşı olan Byung Cheol karakterini canlandırmaktadır. Jung Woong-In filmde Jae Hoon (Kim Rae-Won) ve Sun Young’ın (Gong Hyo-Jin) çalıştığı şirketin başkanı Gwan Soo karakterini canlandırmaktadır. Son olarak Jang So-Yeon şirkette neler olup bittiğini çok iyi bir şekilde bilen Mi Young karakterini canlandırmaktadır.

Filmin gösterim tarihi ile ilgili bir açıklamada bulunulmadı.

Kaynak: (1)