Kim Woo-Bin’in Ajansı, Oyuncunun Yakında Zamanda Geri Dönüş Yapacağı Hakkındaki Söylentilere Yanıt Verdi

  Maysa   |     9-01-2019, 15:39

SidusHQ, Kim Woo-Bin’in sağlık durumu ve aktiviteleri hakkında bilgi verdi.

9 Ocak’ta, sinema endüstrisinden bir kaynak, Kim Woo-Bin’in birçok yapımdan teklif aldığını belirterek, oyuncu hakkında şunları söyledi: "Görünüşe göre Kim Woo-Bin’in sağlığı oldukça düzeldi. Bu yıl, sevenlerini birçok proje ile karşılayacak gibi görünüyor."

Çıkan söylentilere göre, Kim Woo-Bin sağlık durumu kötüleştiği için yapımı askıya alınan "Wiretap" filminin yönetmeni Choi Dong-Hoon ile yeni bir tarih-suç filminde beraber çalışmak için görüşmelerde bulunuyor.

Çıkan bu söylentilerin ardından oyuncun ajansı konu ile ilgili şu açıklamada bulundu: "Sağlık durumu çok düzeldi. Ancak henüz geri dönüş yapmak gibi bir planı yok. Sağlık durumu öncelikli olduğu için hâlâ iyileşmeye odaklanmış durumda."

Kim Woo-Bin’e 2017 yılının Mayıs ayında, nazofarenks (Üst Yutak/Geniz) kanseri teşhisi konduğu açıklanmıştı. O zamandan bu yana oyuncu iyileşmeye odaklanmak için kariyerine ara verdi.

Oyuncunun en kısa sürede, sağlığının tamamen düzelmesini diliyoruz.

İlgili Haber: Kim Woo-Bin’e Kanser Teşhisi Kondu+Shin Min-Ah Destek Oluyor
İlgili Haber: Kim Woo-Bin’in, Hastalığını Ailesinden Gizlediği Ortaya Çıktı
İlgili Haber: Kang Ha-Neul'den, Yakın Arkadaşı Kim Woo-Bin'e Destek Mesajı!

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…