"Legal High" Dizisinin Yeni Fragmanları Yayımlandı
  • alie
  • 23-01-2019, 14:49

Başrollerini Jin Goo ve Seo Eun-Su’nun paylaştığı "Legal High" dizisinin iki yeni fragmanı yayımlandı.

Dizi, iki farklı avukatın etrafında dönecek. Go Tae-Rim (Jin Goo), yasalar ile nasıl oynayacağını bilen ve aldığı davalarda %100 başarı oranına sahip bir avukattır. Seo Jae-In (Seo Eun-Su), yasalara ve adalete inanan çaylak bir avukattır.

Jin Goo dizide başarlı bir avukat olan Go Tae-Rim karakterini canlandırmaktadır. Kibirli ve sert dilli birisidir. Aldığı bir davayı kaybettiğini bile hayal edemez ve davaları kazanmak onun için her şeyden önemlidir. Ayrıca avukatlık ücreti de oldukça yüksektir.

Seo Eun-Su dizide çaylak bir avukat olan Seo Jae-In karakterini canlandırmaktadır. Okulundan yüksek puanlarla mezun olmamasına rağmen adalet söz konusu olduğunda hiç kimse onunla yarışamaz. Zor durumdaki insanlara yardım eden adil bir avukat olmak istemektedir. Ancak toplumun "Kazanmayan bir avukat, hiçbir şeydir" zihniyeti ile yüzleştikten sonra Go Tae-Rim ile birlikte çalışmaya karar verir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda, Yoon Park, Chae Jung-An ve Jung Sang-Hoon yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda  "A Korean Odyssey", "Mrs. Cop 2", "Gu Family Book", "Gentleman's Dignity", "Secret Garden"ve "Playfull Kiss" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 8 Şubat’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)