"Touch Your Heart" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 30-01-2019, 15:31

Başrollerini Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na'nın paylaştığı, tvN’in "Touch Your Heart" adlı dizisinin 5 dakika 16 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir avukat olan Kwon Jung-Rok (Lee Dong-Wook) ile ünlü bir kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’nun (Yoo In-Na) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir şirket sahibi ailenin oğlu ile adı bir skandala karışan Yeon-Soo’nun hayatı dibe vurmaya başlar. Ancak berbat olan imajını tekrar düzeltmeye ve ünlü bir senaristtin yeni bir dizisinde rol almaya kararlıdır. Ancak berbat bir oyunculuğu vardır. Bu yüzden, karakterine daha iyi bürünebilmek için bir avukatın yanında sekreter olarak çalışmak zorunda kalır. Böylece daha iyi bir oyunculuk sergileyip, izleyicinin gönlünü almayı planlamaktadır. Bu arada dizi, Koreli yazar Yegeo tarafından kaleme alınan "Reach of Sincerity" adlı bir web romandan uyarlamadır.

Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na yanı sıra dizide, Lee Sang-Woo, Shim Hyung-Tak, Lee Joon-Hyuk, Oh Jung-Se, Kim Hee-Jung, Park Kyung-Hye, Jang So-Yeon ve Park Ji-Hwan yer almaktadır.

Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na daha önce "Goblin" dizisinde bir çifti canlandırmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Let’s Eat", "Let’s Eat 2", "Let's Fight Ghost", "Because This Is My First Life" ve "What’s Wrong with Secretary Kim" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Şubat'ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)