Park Min-Young ve Kim Jae-Wook’un "Her Private Life" Dizisinde Rol Alacakları Kesinleşti

Park Min-Young ve Kim Jae-Wook, tvN’in "Her Private Life" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, bir fangirl olan Sung Deok-Mi ve bu fangirl'e gönlünü kaptıran Ryan Gold’un etrafında dönmektedir. Duk-Mi, bir sanat müzesinde küratör (sergi düzenleyicisi) olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda bir idolün büyük bir hayranıdır ve bir fangirl olduğunu gizlemektedir. İş hayatında tamamen işine odaklanırken, özel hayatında bir fangirl olarak aktivitelere katılmaktadır. Bir gün, onun çalıştığı sanat müzesinde müdür olarak yeni çalışmaya başlayan Ryan Gold, Deok-Mi’nin çifte yaşamını öğrenir.

Ayrıca dizi, Kim Sung-Yeon tarafından kaleme alınan "Noona Fan Dot Com" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Park Min-Young dizide bir sanat müzesinde sergi düzenleyicisi olarak çalışan Sung Deok-Mi karakterini canlandıracak. Bir idol grubunun üyesi olan Shi-An’ın büyük bir hayranıdır ve gizlice Shi-An’ın fan sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır. Tutkulu bir fangirl olmasından dolayı birçok romantik ilişkisi son bulmuştur. Bu yüzden aşk hayatını bir kenara bırakarak, işine ve fangirl aktivitelerine odaklanmıştır.

Kim Jae-Wook dizide bir sanat müzesinde müdür olan Ryan Gold karakterini canlandıracak. Bir zamanlar ünlü bir ressamdı. Ancak şimdilerde resim yapmayı bırakmıştır. Diğer insanlar ile fazla alakadar olan birisi değildir. Ancak Sung Deok-Mi’nin (Park Min-Young), Shi-An hayranı olduğunu ve bir fan sitesinin yöneticiliğini yaptığını öğrenir. Bu yüzden, Deok-Mi onun ilgisini çeker.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Life", "Live Up to Your Name, Dr.Heo", "Dear My Friends" ve "My Secret Hotel" dizilerinin yönetmeni Hong Jong-Chan oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Nisan’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)