Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee'nin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacakları Kesinleşti

Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee Netflix’in "Me Alone and You" ("I Holo You") adlı yeni dizisinde başrol karakterleri canlandıracak.

Dizi, yalnız bir kadının yapay zekâ 'Holo' ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları konu almaktadır.

Yoon Hyun-Min dizide Go Nan-Do ve Holo olmak üzere iki farklı karakteri canlandıracak. Go Nan-Do karakteri, bir IT araştırma şirketinin sahibidir. Dahi bir mucit olan Nan-Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Holo’nun da mucididir. Ancak insanlar, 10 yıl önce, büyük bir vakada hacker olan Nan-Do’nu, takip edildiği sırada öldüğünü sanmaktadır. Onun yaşadığını, sadece üvey kız kardeşi ve şirketin resmi CEO’su bilmektedir. Holo karakteri, bir yapay zekâdır.

Ko Sung-Hee dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So-Yeon karakterini canlandıracak. Müşterilerle özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder. Ancak kişisel yaşamı söz konusu olduğunda, yalnız bir hayatı vardır. İnsanların yüzlerini birbirinden ayırt edemediği için her zaman insanlarla arasına belli bir mesafe koymaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek ", "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Time Between Dog and Wolf", "Liar Game" ve "Pied Piper" dizilerini kaleme alan Ryu Yong-Jae yapmaktadır.

Dizinin yayın tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1), (2)