Song Ji-Hyo ve Kim Moo-Yul Gizem-Gerilim Türündeki Yeni Bir Filmde Birlikte Rol Alacak

  Hamlet   |     19-02-2019, 13:32

Song Ji-Hyo ve Kim Moo-Yul’un, 13 Şubat’ta çekimlerine başlanan "Daughter" adlı yeni bir filmde başrolü paylaşacakları doğrulandı.

Film, ortadan kaybolduktan 25 yıl sonra aniden ailesinin yanına dönen bir kadın ile evine dönen kız kardeşinden şüphelenen abisinin etrafında dönmektedir.

Song Ji-Hyo filmde 25 yıl boyunca kayıp olan Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. 25 yıl sonra ailesinin yanına döner. Ancak dengesiz hareketler sergilemektedir.

Kim Moo-Yul filmde Yoo-Jin’in abisi olan Seo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Umut vaat eden bir mimardır. Kız kardeşi kaybolduktan sonra çocukluk travması yaşamıştır. Geri dönen kız kardeşine karşı temkinli yaklaşır. Onu tanıdığı halde, kız kardeşinin kendisini tanımadığını hisseder ve bunların yanı sıra kız kardeşi garip davranışlar sergilemektedir.

Filmin gösterim tarihi henüz belirlenmedi.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…