Park Ha-Sun ve Lee Sang-Yeob Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     21-02-2019, 12:56

Park Ha-Sun ve Lee Sang-Yeob, Channel A’in "Love Affairs in the Afternoon" ("Weekday at 3PM Lover") adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, eşinin işi yüzünden küçük bir şehre taşınan ve orada tanıştığı bir adam yüzünden hayatı altüst olan bir kadının etrafında dönmektedir.

Ayrıca dizi, 2014 yapımı "Hirugao: Love Affairs in the Afternoon" adlı bir Japon dizisinden uyarlamadır.

Park Ha-Sun dizide bir ev hanımı olan Son Ji-Eun karakterini canlandıracak. Sessiz ve samimi bir kişiliğe sahiptir. Kocasının yeni işinden dolayı küçük bir şehre taşınırlar. Bu küçük şehirde hayatı sıkıcı bir hale gelir ve bir markette part-time iş bulur. Bir gün, Yoon Jung-Woo adında bir adamla tanışır ve hayatı sarsılır.

Lee Sang-Yeob dizide bir biyoloji öğretmeni olan Yoon Jung-Woo karakterini canlandıracak. Son Ji-Eun’un (Park Ha-Sun) yeni taşındığı şehirdeki yerel bir okulda öğretmenlik yapmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Squad 38", "Hidden Identity" ve "Bad Guys" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…