Chun Woo-Hee, Jeon Yeo-Bin ve Han Ji-Eun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Chun Woo-Hee, Jeon Yeo-Bin ve Han Ji-Eun, JTBC’nin "Melo Suits Me" ("Melo Is My Nature") adlı yeni dizisinde kadın başrol karakterleri paylaşacak.

Dram-romantik-komedi türündeki dizi, aynı evi paylaşan, birbirlerinin en yakın arkadaşı olan 30’lu yaşlardaki üç kadının kaygılarını, aşklarını, arkadaşlıklarını ve günlük yaşamlarını konu almaktadır.

Chun Woo-Hee dizide bir senarist olan Im Jin-Joo karakterini canlandıracak. Dışarıdan bakınca normal bir insanmış gibi görünmesine karşın yaptığı bazı davranışlar normal olmaktan uzaktır. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşayan birisidir. Bir mağazanın vitrinindeki lüks bir çanta ile sık sık sohbet etmektedir. Senaryolarını bir edebi tarzda yazmaya çalışmaktadır. Genellikle kendisini filmlerde görmeye alışık olduğumuz Chun Woo-Hee, bu dizi ile 2 yılın ardından dizilere geri dönmüş olacak. Oyuncu en son 2017 yapımı "Argon" dizisinde rol almıştı.

Jeon Yeo-Bin dizide bir belgesel yönetmeni olan Lee Eun-Jung karakterini canlandıracak. Çocukluğundan beri belgesel tutkunu birisiydi ve bu yüzden bir belgesel yönetmeni olmak çocukluk hayaliydi. Belgesel alanın en önde gelen yapım şirketlerinden birinde çalışmaya başlar ancak patronu tarafından tacize uğradığı için işten ayrılır. Kendi yapım şirketini açar. Ancak işletmeye başladığı yapım şirketinde çalışan tek kişi vardır, o da kendisidir. Yönetmenliğini yaptığı belgesellerden birisi beklenmedik bir şekilde hit olmuştur. Jeon Yeo-Bin, 2018 yapımı "After Death" filminde gösterdiği oyunculuk performansından dolayı büyük övgüler almıştı.

Han Ji-Eun dizide bir dizi yapım şirketinde pazarlama müdürü olan Hwang Han-Joo karakterini canlandıracak. Bekâr bir annedir. Hem işinde başarılı olmak hem de çocuğunu iyi bir şekilde yetiştirebilmek için mücadele etmektedir. Onun hayali bir komedyen olmaktı.

Bu arada, dizide erkek başrol karakterleri canlandırmaları için Ahn Jae-Hong ve Gong Myung’a teklif götürüldüğü doğrulanmıştı.

Dizinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Lee Byeong-Hun yapmaktadır. Yönetmen Lee Byeong-Hun, bu yılın ilk gişe filmi olan "Extreme Job"ın yönetmenidir. Söz konusu film, 10 milyondan fazla bilet satmıştır.

Dizinin ilk bölümünün Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)