Jang Ki-Yong ve Lee Da-Hee'nin "www" Dizisinde Rol Alacakları Kesinleşti

Jang Ki-Yong ve Lee Da-Hee’nin tvN’in "www" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacaklar.

26 Şubat’ta, Jang Ki-Yong ve Lee Da-Hee’nin başrolünde Lim Soo-Jung’un yer aldığı "www" dizisinde rol alacakları doğrulandı.

Dram-romantik türündeki dizi, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele ederek başarılı bir iş hayatına sahip olmaya çalışan ve bu yüzden bir eş veya bir anne olmaktan vazgeçen kadınlara odaklanmaktadır.

Jang Ki-Yong dizide erkek başrol karakter olan Park Mo-Gun’u canlandıracak. 20’li yaşlarında olan Park Mo-Gun, yetenekli bir bestecidir. Video oyunları için müzik besteleyen bir şirketin CEO’sudur ve aynı zamanda video oyunları için müzik bestelemektedir. Bir gün, Bae Ta-Mi (Lim Soo-Jung) ile tanışır ve onun rekabetçi ruhundan etkilenerek ona âşık olur.

Lee Da-Hee dizide yardımcı kadın oyuncu olan Cha Hyun karakterini canlandıracak. Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin rakibi olan şirkette yöneticilik yapmaktadır. Çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir ve eski bir judo sporcusudur. Çılgın hikâyeleri olan dizileri izlemekten hoşlanmaktadır. Eski erkek arkadaşı onu aldattığı için hiçbir zaman uzun süren bir ilişki yaşamamıştır.

Bu arada, dizinin yardımcı oyuncu kadrosuna Jeon Hye-Jin ve Ji Seung-Hyun da katıldı. Jeon Hye-Jin dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin genel müdürü olan Song Ga-Kyung karakterini canlandıracak. Ji Seung-Hyun dizide Song Ga-Kyung’un eşi olan Oh Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. KU Group’un sahibinin oğludur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Sunshine" dizisinin asistan yönetmeni Jung Ji-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ünlü senarist Kim Eun-Sook’un asistan senaristi Kwon Eun-Sol yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)