Lee Se-Young ve Ji Sung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     12-03-2019, 13:40

Lee Se-Young ve Ji Sung, SBS’in "Doctor Room" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşabilir.

11 Mart’ta, Lee Se-Young’ın ajansı, Prain TPC, oyuncunun söz konusu dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı.

Dizi, ağrı tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir grup doktorun etrafında dönmektedir. Bu doktorlar, hastaların çektiği gizemli ağrıların nedenini bulmaya çalışırlar. Aynı zamanda bu dizi ile ötenazi tartışmasıda ele alacak.

Lee Se-Young eğer teklifi kabul ederse dizide efsanevi bir anestezi uzmanı olan Kang Si-Young karakterini canlandıracak. Tıp fakültesinde, her zaman sınıfının en iyileri arasında yer almıştır. İyi bir doktor olmasını sağlayan yeteneklerini soğukkanlı ve akılcı olan annesinden, hastalara karşı sıcak tutumunu ise empati kurma ve dinleme becerisi harika olan babasından almıştır.

Ji Sung eğer teklifi kabul ederse dizide dahi bir anestezi uzmanı olan Cha Yo-Han karakterini canlandıracak. Tıp fakültesinin en genç profesördür. Hastalara 10 saniyede başarılı teşhisler koyduğu için ona '10 Saniye' lakabını takmışlardır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…