Seo Ji-Hoon’un "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     21-03-2019, 13:53

Seo Ji-Hoon JTBC’nin "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde, Oyuncu Kim Min-Jae’nin de erkek başrol karakterlerden birini canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Kim Min-Jae Tarih Türündeki Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

Bir kitap sersinden uyarlama olan dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Kral, ilk aşkını koruyabilmek için ülkenin en iyi çöpçatan ajansı, 'Çiçek Ekibi'nden bir istekte bulunur. Kralın isteği üzerine ajanstaki çöpçatanlar, önemsiz bir kadın olan Gae Ddong’u en soylu kadına dönüştürmek için hayatlarını tehlikeye atarlar.

Seo Ji-Hoon dizide Joseon Hanedanlığı’nın Kralı olan Lee Soo karakterini canlandıracak. Bir kral olmadan önce kırsal kesimde sıradan bir demirciydi ve Gae Ddong adında genç bir kadına âşıktı. Ancak 23 yaşında hayatı tamamen değişir ve bir kral olur. Joseon Hanedanlığı’nın Kralı olmasıyla birlikte Gae Ddong ile evlenmesi imkânsız hale gelir. Bu yüzden, 'Çiçek Ekibi'nden Gae Ddong’u bir asile çevirmesini ister.

Kim Min-Jae dizide 'Çiçek Ekibi'ndeki çöpçatanlardan birini canlandıracak.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki Eylül ayının başlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…