Kong Seung-Yeon "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" Dizisinde Rol Alabilir

Oyuncu Kong Seung-Yeon, JTBC’nin "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

8 Nisan’da, Kong Seung-Yeon’un ajansı, BH Entertainment, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Kral (Seo Ji-Hoon), ilk aşkını koruyabilmek için ülkenin en iyi çöpçatan ajansı, 'Çiçek Ekibi'nden bir istekte bulunur. Kralın isteği üzerine ajanstaki çöpçatanlar, önemsiz bir kadın olan Gae Ddong’u en soylu kadına dönüştürmek için hayatlarını tehlikeye atarlar.

Kong Seung-Yeon eğer teklifi kabul ederse dizide Kral Lee Soo’nun (Seo Ji-Hoon) ilk aşkı olan Gae Ddong karakterini canlandıracak. Oldukça dik başlı ve sert bir kızdır. Erkek kardeşini bulabilmek için Hanyang’a gelmiştir.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Seo Ji-Hoon’un yanı sıra Kim Min-Jae ve Park Ji-Hoon’un dizide rol alacağı açıklanmıştı. Kim Min-Jae ve Park Ji-Hoon dizide Çiçek Ekibi'ndeki çöpçatanları canlandıracak.

Bu arada dizi, Kim Yi-Rang tarafından kaleme alınan bir roman serisinden uyarlamadır.

Dizinin ilk bölümünün Eylül ayının başlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)