Yeon Woo-Jin, Kim Se-Jeong, Song Jae-Rim ve Park Ji-Yeon Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak
  • Maysa
  • 12-04-2019, 15:52

Yeon Woo-Jin, 'gugudan' grubundan Kim Se-Jeong, Song Jae-Rim ve Park Ji-Yeon, KBS2’nun "Let Me Hear Your Song" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizide Yeon Woo-Jin ve Kim Se-Jeong başrol karakterleri, Song Jae-Rim ve Park Ji-Yeon yardımcı karakterleri canlandıracak.

Gizem-romantik-komedi türündeki dizi, bir cinayetin işlendiği gün ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamadığını fark eden Hong Yi-Young ve bu cinayetle ilgili gerçeği bulmakta ona yardım eden Jang Yoon’un etrafında dönmektedir.

Yeon Woo-Jin dizide bir piyanist olan Jang Yoon karakterini canlandıracak. Bir piyanist olmasına rağmen müzik kulağı yoktur ve gizemli bir kişiliğe sahiptir.

Kim Se-Jeong dizide bir timpanist olan Hong Yi-Young karakterini canlandıracak. Her şeyi ile oldukça sıradan ve basit bir insanmış gibi görünmesine karşın aslında, o kadar da sıradan bir geçmişe sahip birisi değildir. Bir gün iş ararken Jang Yoon (Yeon Woo-Jin) ile karşılaşır. Yi-Young’ın uyumakta sorun yaşadığını öğrenen Jang Yoon ona uyumasında yardımcı olmaya karar verir. Bu yüzden her gece onu aramaya başlar.

Song Jae-Rim dizide bir orkestra şefi olan Nam Joo-Wan karakterini canlandıracak. Karizmatik olduğu kadar aynı zamanda acımasız ve sakar birisidir. Orkestrasındaki müzisyenler ona 'Kızgın Maestro' anlamına gelen 'Hot Mae' adı takmışlardır.

Park Ji-Yeon dizide bir orkestrada keman çalan Ha Eun-Joo karakterini canlandıracak. Oldukça kibirli ve soğuk kalpli birisidir. Güzelliği ile erkeklerin arasında popülerdir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, yine orkestra ile alakalı olan "Naeil's Cantabile" dizisinin yönetmenliğini yapan Lee Jung-Mi oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)