Kong Seung-Yeon’un "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Oyuncu Kong Seung-Yeon, JTBC’nin "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

15 Nisan’da, söz konusu dizinin yapım ekibi, Kong Seung-Yeon’un dizide yer alacağını doğruladı.

Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Kral (Seo Ji-Hoon), ilk aşkını koruyabilmek için ülkenin en iyi çöpçatan ajansı, 'Çiçek Ekibi'nden bir istekte bulunur. Kralın isteği üzerine ajanstaki çöpçatanlar, önemsiz bir kadın olan Gae Ddong’u en soylu kadına dönüştürmek için hayatlarını tehlikeye atarlar.

Kong Seung-Yeon dizide Kral Lee Soo’nun (Seo Ji-Hoon) ilk aşkı olan Gae Ddong karakterini canlandıracak. Oldukça dik başlı ve sert bir kızdır. Geçimini sağlayabilmek için etek yerine pantolonu seçmiştir. Bir kadın olmasına karşın odun kesmek, ağır pirinç torbalarını taşımak ve sokakta kavga eden insanları durdurmak gibi işlerden para kazanmasıyla tanınmaktadır. Erkek kardeşini bulabilmek için Hanyang’a gelmiştir.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Seo Ji-Hoon, Kim Min-Jae, Park Ji-Hoon ve Byeon Woo-Seok’un dizide rol alacağı açıklanmıştı. Kim Min-Jae, Park Ji-Hoon ve Byeon Woo-Seok’un dizide Çiçek Ekibi'nin üyelerini canlandıracak.

Bu arada dizi, Kim Yi-Rang tarafından kaleme alınan bir roman serisinden uyarlamadır. Kim Yi-Rang kaleme aldığı bu romanını kendisi diziye uyarlayacaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Devilish Joy" ve "The Vampire Detective" dizilerinin yönetmeni Kim Ga-Ram oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Eylül ayının başlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)