Song Seung-Heon ve Lee Sun-Bin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     17-04-2019, 13:33

Song Seung-Heon ve Lee Sun-Bin, tvN’in "Great Show" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

17 Nisan’da, Song Seung-Heon ve Lee Sun-Bin’in söz konusu dizide yer alacakları doğrulandı.

Aile-dram-komedi-romantik türündeki dizi, Wie Dae-Han adlı bir siyasetçinin etrafında dönmektedir. Bir gün, Wie Dae-Han’ın karşısına onun kızı olduğunu iddia eden 18 yaşındaki genç bir kız çıkar. Dahası genç kız ve genç kızın sorunlu üç kardeşi onun evine yerleşir.

Song Seung-Heon dizide eski bir milletvekili olan Wie Dae-Han karakterini canlandıracak. Adı 'harika' ('great') anlamına gelmektedir. 32 yaşındayken, 19. Ulusal Meclis’e milletvekili olarak girmiştir. Ancak 20. Genel Seçimleri kaybetti ve böylece sadece bir dönem milletvekili olabildi. Seçimleri kaybetmesinden bu yana da başarısız bir siyaset kariyerine sahiptir. Pratik zekâsı, sahip olduğu ses tonu ve iyi görünümü ile yıldız bir politikacıda olması gereken her şeye sahiptir. Ancak asabi kişiliği, en kritik anlarda onu aşağı doğru çekmektedir.

Lee Sun-Bin dizide bir TV programı yazarı olan Jung Soo-Hyun karakterini canlandıracak. Üniversite yıllarında, Wi Dae-Han (Song Seung-Heon) onun sunbaesidir. Şimdilerde, güncel olayları konu alan bir TV programında yazar olarak çalışmaktadır. Güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. Bu yüzden, başkalarının işlerine karışmadan duramaz. Bir gün, Wie Dae-Han’ın yaşadığı yerin karşısındaki eve taşınır ve tamamen farklı hayat yaşamaya başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hide and Seek", "Cross" ve "Tunnel" dizilerinin yönetmeni Shin Yong-Hwi oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…