Park Seo-Joon ve Woo Do-Hwan’ın Yer Aldığı "The Divine Fury" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-04-2019, 15:29

Ana kadrosunda Park Seo-Joon, Ahn Sung-Ki, Woo Do-Hwan ve Choi Woo-Sik’in yer aldığı "The Divine Fury" filminin ilk fragmanı yayımlandı.

Film, çocuk yaşta babasını kaybettikten sonra ruhsal bir çöküntü yaşayan genç bir adamın (Park Seo-Joon) etrafında dönmektedir. Bir gün, insanları ele geçiren şeytani ruhları kovan bir rahip (Ahn Sung-Ki) ile tanışır. Kendisini şeytani güçlere karşı savaşırken bulur.

Park Seo-Joon filmde dövüş sanatları alanında bir şampiyon olan Yong-Hoo karakterini canlandırmaktadır. Ahn Sung-Ki filmde şeytan çıkarma ilmine sahip olan Rahip An karakterini canlandırmaktadır. Woo Do-Hwan filmde gizemli biri olan Ji-Shin karakterini canlandırmaktadır. Diğerlerin zayıflıklarını görebilme ve onları kendi lehine kullanabilme yeteneğine sahiptir. Choi Woo-Sik filmde Rahip An’ın (Ahn Sung-Ki) yardımcısı olan Rahip Choi karakterini canlandırmaktadır.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini geçtiğimiz yıl gösterime giren "Midnight Runners" filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Kim Joo-Hwan yapmaktadır. Park Seo-Joon ve Yönetmen-Senarist Kim Joo-Hwan "Midnight Runners" filminde beraber çalışmıştı.

Filmin bu yılın Temmuz ayında, Güney Kore’de gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynak: (1)