Lim Soo-Jung ve Jang Ki-Yong’ın Yer Aldığı "Search: www" Dizisinin İlk Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 26-04-2019, 16:48

Ana kadrosunda, Lim Soo-Jung, Jang Ki-Yong, Lee Da-Hee ve Jeon Hye-Jin’in yer aldığı, tvN’in "Search: www" adlı dizisinin dört karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele ederek başarılı bir iş hayatına sahip olmaya çalışan ve bu yüzden bir eş veya bir anne olmaktan vazgeçen kadınlara odaklanmaktadır.

Her karakter fragmanı şu sözler ile başlamaktadır: "Günlük yaşamımıza, aramalarla başlıyoruz ve aramalarla bitiriyoruz."

Daha sonra her karakter, kendi karakterine uygun sözcükleri arama motorunda aratmaktadır.

Lim Soo-Jung dizide IT endüstrisinde çalışan Bae Ta-Mi karakterini canlandırmaktadır. 30’lu yaşların sonundadır ve sektördeki en büyük portal sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır. Kazanmayı sevmektedir. O, karakter fragmanında şu sözcükleri aratmaktadır; 'işkolik olmanın belirtileri', 'Randevu? İş', 'Promosyonlar, Başarı'.

Jang Ki-Yong dizide 20’li yaşlarındaki yetenekli bir besteci olan Park Mo-Gun karakterini canlandırmaktadır. Video oyunları için müzik besteleyen bir şirketin CEO’sudur ve aynı zamanda video oyunları için müzik bestelemektedir. O, karakter fragmanında şu sözcükleri aratmaktadır; 'Tek taraflı aşk', 'Birisinin ilgisini kaybetmek için ne yapmak gerekir'.

Lee Da-Hee dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin rakibi şirkette yöneticilik yapan Cha Hyun karakterini canlandırmaktadır. Çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir ve eski bir judo sporcusudur. İnsanlara ters köşe yapan türdeki dizileri izlemekten hoşlanmaktadır. O, karakter fragmanında şu sözcükleri aratmaktadır; 'Öfke kontrolü ile ilgili sorunlar', 'Takım liderini nasıl işten atarsın', 'Popüler plot-twist dizileri'.

Jeon Hye-Jin dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin genel müdürü olan Song Ga-Kyung karakterini canlandırmaktadır. KU Group’un sahibinin oğlu ile sadece kağıt üstünde olan bir evliliği vardır. O, karakter fragmanında şu sözcükleri aratmaktadır; 'Kâğıt üstündeki evlilikler', 'Göstermelik evliliği olan çiftler', 'Daha çok nafaka'. Daha sonra kayınvalidesinden gelen bir çağrıyı meşgule atar.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Sunshine" dizisinin asistan yönetmeni Jung Ji-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ünlü senarist Kim Eun-Sook’un asistan senaristi Kwon Eun-Sol yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 5 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)