Park Hae-Soo ve Lee Hee-Joon, Soo-Hyun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     26-04-2019, 17:23

Park Hae-Soo, Soo-Hyun (Claudia Kim) ve Lee Hee-Joon aksiyon-gizem türündeki "Chimera" adlı yeni bir dizide başrolü paylaşacak.

Dizi, 1984 ve 2019 tarihlerinde gerçekleşen benzer iki davayı araştıran bir ekibin etrafında dönmektedir. 2019 tarihinde bir patlama gerçekleşir ve bu patlamanın arkasında ise seri cinayetler olduğu ortaya çıkar. Ancak bu olayın bir benzeri 1984 yılında (Chimera Olayı) yaşanmıştır. Birbirine benzer bu iki davanın araştırılması için bir ekip kurulur.

Park Hae-Soo dizide bir dedektif olan Cha Jae-Hyun karakterini, Lee Hee-Joon dizide bir doktor olan Lee Joong-Yeob karakterini ve Soo-Hyun dizide bir profilci olan Yoo Jin karakterini canlandıracak. Her üç karakterde, 1984 ve 2019 tarihlerinde gerçekleşen benzer iki davayı araştırmak için kurulan ekibe katılır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Medical Top Team" ve "The Moon Embracing The Sun" dizilerinin yönetmeni Kim Do-Hoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Ex-Girlfriends' Club" dizisinin kaleme alan Lee Jin-Mae yapmaktadır.

Dizinin yapımı için 13 Milyar Won (yaklaşık 11,2 Milyon Dolar) bütçe ayrıldı ve dizinin yapımcılığını, JS Pictures yapım şirketi üstlendi.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanırken dizinin hangi yayın kanalı aracılığıyla izleyicisi ile buluşacağı henüz belirlenmedi.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…