Lim Soo-Hyang, Lee Jang-Woo ve Bae Jong-Ok Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     26-04-2019, 18:09

Lim Soo-Hyang, Lee Jang-Woo ve Bae Jong-Ok MBN’in "Graceful Family" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, 15 yıl önce cinayete kurban giden annesinin ölümünü araştıran Mo Seok-Hee ve ona bu araştırmada yardım eden Avukat Heo Yoon-Do’nun etrafında dönmektedir.

Lim Soo-Hyang dizide varlıklı bir aileye sahip olan Mo Seok-Hee karakterini canlandıracak. Babası, büyük bir şirket olan MC Group’un sahibidir ve ailesinin tek çocuğudur. Kibirli biri gibi görünmesine karşın annesinin ölümü hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Lee Jang-Woo dizide bir avukat olan Heo Yoon-Do karakterini canlandıracak. Bir ofisi bile yoktur. Küçük bir mahalledeki bir restoranı ofisi olarak kullanır ve bu mahalledeki sakinlerin küçük problemlerini çözer. Bir gün, MC Group’un idaresindeki The TOP adlı bir hukuk firmasına girme şansı elde eder.

Bae Jong-Ok dizide The TOP adlı bir hukuk firmasının başkanı olan Han Je-Kook karakterini canlandıracak. The TOP ekibi olarak MC Group’un yolsuzluklarını ve yasa dışı eylemlerini örtbas etmekle görevlidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Little Baby" ve "Can Love Become Money" dizilerinin yönetmeni Han Chul-Soo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Blade and Petal" dizisini kaleme alan Kwon Min-Soo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…