Rain, Lim Ji-Yeon ve Kwak Si-Yang Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Rain, Lim Ji-Yeon ve Kwak Si-Yang, MBC’nin "Welcome 2 Life" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizi, geçirdiği gizemli bir trafik kazası sonrasında paralel bir dünyaya giren Lee Jae-Sang’ın etrafında dönmektedir. Lee Jae-Sang sadece parayı önemseyen ve yasalardaki boşlukları kullanarak müvekkillerini mahkûmiyetten kurtaran bir avukattır. Ancak bir gün, bir trafik kazası geçirir ve kendisini paralel bir dünyada bulur. Bu paralel dünyada, kendisi yasaları uygulamak konusunda katı olan bir savcıdır. Dahası 10 yıl önce ayrıldığı eski kız arkadaşı ile bu dünyada evlidir. Kendisinin tam zıttı bir kişiliğe sahip bu dünyaya ayak uydurmak için mücadele etmeye başlar.

Rain dizide ülkenin en iyi 5’ine giren 'JK Law Firm' adlı bir hukuk firmasında avukat olarak çalışan Lee Jae-Sang karakterini canlandıracak. Çalıştığı firmanın en iyi ve en yetenekli avukatıdır. Üstlendiği davaları kazanmak için ne gerekiyorsa yapmaktadır.

Lim Ji-Yeon dizide Lee Jae-Sang’ın (Rain) eski kız arkadaşı ve bir dedektif olan Ra Shi-On karakterini canlandıracak. Sert bir kişiliği olmasına karşın sıcak ve temiz kalplidir. 10 yıl önce, Lee Jae-Sang ile kötü bir şekilde ayrılmıştır. Ancak Lee Jae-Sang’ın girdiği paralel dünyada, Lee Jae-Sang ile evlidir ve kocasını seven, ona destek olan, sadık bir eştir. Parlak ve enerjik bir kişiliğe sahiptir.

Kwak Si-Yang dizide bir dedektif olan Koo Dong-Taek karakterini canlandıracak. Ra Shi-On’un (Lim Ji-Yeon) ortağı ve sunbae’yidir. Öfkeli ve sert kişiliği ile tanınmasına karşın aslında yumuşak kalpli birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Great Queen Seondeok" ("Muhteşem Kraliçe"), "Lee San, Wind of the Palace" ("Sarayın Rüzgarı") ve "Prince of the Legend" ("Efsane Prens") dizilerinin yönetmeni Kim Keun-Hong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Fall in Love with Soon-Jung" dizisini kaleme alan Yoo Hee-Gyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)