"Arthdal Chronicles" Dizisinin İki Karakter Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-05-2019, 14:54

Ana kadrosunda Song Joong-Ki, Jang Dong-Gun, Kim Ji-Won, Kim Ok-Vin ve Cho Seong-Ha’nın yer aldığı "Arthdal Chronicles" dizisinden Song Joong-Ki ve Jang Dong-Gun'un karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, Antik Çağ döneminde, Arthdal adlı kurgusal bir diyarda geçmektedir. Bir gün, kaderinde Arthdal’ın sonunu getirmek olan bir çocuk (Song Joong-Ki) dünyaya gelir.

Jang Dong-Gun dizide savaş kahramanı olan Ta-Gon karakterini canlandırmaktadır. Bir kabile liderinin oğludur. Arthdal’daki en güçlü kişidir ve Arthdal’ın refah bir şehir ulusu haline gelmesini sağlamıştır. Arthdal’ın ilk kralı olmayı hayal etmektedir. Karakter fragmanın sonunda, Eun-Sum'a (Song Joong-Ki) bakarak şunları söylemektedir: "Wahan savaşçısı, beni dinle. Seninle tanışmak istiyorum."

Song Joong-Ki dizide Arthdal’a felaket getirecek bir kaderle dünyaya gelen Eun-Sum karakterini canlandırmaktadır. Annesi onun hayatını kurtarmak için birçok mücadele vermiştir. Bu yüzden, birçok zorlukla karşılaşarak büyümüştür. Sonunda, korkusuz bir Wahan savaşçısı olur ve görevi Wahan Kabilesini korumaktır. Karakter fragmanında, Song Joong-Ki'nin "Wahan'ı Arthdal'dan koruyacağım."  sözleri duyulur ve "Canavarın oğlu"  der. Ardından bir kadının sesi ona, "Bu senin kaderin"  der. Fragman Song Joong-Ki'nin şu sözleri ile son bulur: "Ben Eun-Sum, Wahan savaşçısıyım."

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Mister",  "Signal", "Misaeng", "Monstar"  ve "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Kim Won-Suk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Six Flying Dragons", "Tree With Deep Roots" ve "The Great Queen Seondeok" (TRT1 ekranlarında yayımlanan "Muhteşem Kraliçe") dizilerini beraber kaleme alan Kim Young-Hyun ve Park Sang-Yeon yapmaktadır. Ayrıca Kim Young-Hyun popüler "A Jewel in the Palace" (TRT1 ekranlarında yayımlanan "Saraydaki Mücevher") dizisinin de senaristidir.

Dizinin ilk bölümünün 1 Haziran'da, tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)