Go Won-Hee ve Shin Sung-Rok’un Yer Aldığı "Perfume" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 13-05-2019, 13:38

Ana kadrosunda Go Won-Hee, Shin Sung-Rok, Kim Min-Kyu ve Cha Ye-Ryun'un yer aldığı, KBS2’nun "Perfume" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, gizemli bir parfüm sayesinde genç bir kadına dönüşen orta yaşlı bir kadının etrafında dönmektedir. Min Jae-Hee (Ha Jae-Suk) hayatını ailesine adamış orta yaşlı bir ev kadınıdır. Ancak bir gün, ailesi darmadağın olur. Dünyası yıkılan ve öfke içinde olan Min Jae-Hee, gizemli bir parfüm sayesinde aniden genç bir kadına (Go Won-Hee) dönüşür. Yeni genç ve güzel görünümü ile modellik yapmaya başlar.

Shin Sung-Rok dizide oldukça ünlü bir moda tasarımcısı olan Seo Yi-Do karakterini canlandırmaktadır. Aşık olmaktan korkan huysuz birisidir.

Yayımlanan fragmanda, Seo Yi-Do (Shin Sung-Rok) kalabalığın arasında moda hakkında bir konuşma yapmaktadır. Ancak daha sonra Min Jae-Hee’nin (Go Won-Hee) odaya dalmasıyla bunun Seo Yi-Do’nun hayali olduğu ortaya çıkar. Min Jae-Hee ona şunları söyler: "Ne yapıyorsun? Sofrayı hazırladım, o yüzden git ve yemeğini ye."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mysterious Personal Shopper" dizisinin yönetmeni Kim Sang-Hwi oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)