"Search: www" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-05-2019, 14:13

Ana kadrosunda, Lim Soo-Jung, Jang Ki-Yong, Lee Da-Hee ve Jeon Hye-Jin’in yer aldığı, tvN’in "Search: www" adlı dizisinin yeni bir fragmanı yayımlandı.

Dizi, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele ederek başarılı bir iş hayatına sahip olmaya çalışan ve bu yüzden bir eş veya bir anne olmaktan vazgeçen kadınlara odaklanmaktadır.

Lim Soo-Jung dizide IT endüstrisinde çalışan Bae Ta-Mi karakterini canlandırmaktadır. 30’lu yaşların sonundadır ve sektördeki en büyük portal sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır. Kazanmayı sevmektedir.

Jang Ki-Yong dizide 20’li yaşlarındaki yetenekli bir besteci olan Park Mo-Gun karakterini canlandırmaktadır. Video oyunları için müzik besteleyen bir şirketin CEO’sudur ve aynı zamanda video oyunları için müzik bestelemektedir.

Lee Da-Hee dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin rakibi şirkette yöneticilik yapan Cha Hyun karakterini canlandırmaktadır. Çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir ve eski bir judo sporcusudur. İnsanlara ters köşe yapan türdeki dizileri izlemekten hoşlanmaktadır.

Jeon Hye-Jin dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin genel müdürü olan Song Ga-Kyung karakterini canlandırmaktadır. KU Group’un sahibinin oğlu ile sadece kağıt üstünde olan bir evliliği vardır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Sunshine" dizisinin asistan yönetmeni Jung Ji-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ünlü senarist Kim Eun-Sook’un asistan senaristi Kwon Eun-Sol yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 5 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)