"Arthdal Chronicles" Dizisinin Yeni Karakter Fragmanları ve Yeni Bir Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-05-2019, 15:01

tvN'in "Arthdal Chronicles" adlı dizisinden Kim Ji-Won ve Kim Ok-Vin'in karakter fragmanları ve ikinci afişi yayımlandı.

Dizi, Antik Çağ döneminde, Arthdal adlı kurgusal bir diyarda geçmektedir. Bir gün, kaderinde Arthdal’ın sonunu getirmek olan bir çocuk (Song Joong-Ki) dünyaya gelir.

Kim Ji-Won dizide Eun-Sum (Song Joong-Ki) ile aynı kaderle doğan Tan-Ya karakterini canlandırmaktadır. Wahan Kabilesinin varisidir. Onun yayımlanan karakter fragmanında, Kim Ji-Won'in şu sözleri duyulur: "Ben Wahan Kabilesi'nden Tan-Ya, seni lanetleyeceğim."  Ardından Jang Dong-Gun şunları söyler: "Hepsini öldüreceğim."  Fragman Kim Ji-Won'un şu sözleri ile son bulur: "Eğer ölürsem, o çocuk da ölecek"

Kim Ok-Vin dizide bir kabile liderinin kızı olan Taealha karakterini canlandırmaktadır. Güçlü ve hırslı bir kişiliğe sahiptir. Onun yayımlanan karakter fragmanı Kim Ok-Vin'in şu sözleri ile son bulmaktadır: "Hedefim Arthdal'ı ayağımın altına almak."

Bu arada dizi, her biri 6 bölüm içeren 3 parttan oluşacak. İlk iki part art arda yayımlanacak. Ancak dizinin 3. partı 2019 yılının sonlarına doğru yayımlanacak.

Yayımlanan afişin sloganı olarak şunlar yazmaktadır: "Part 1: Kehanetin Çocukları"

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Mister",  "Signal", "Misaeng", "Monstar"  ve "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Kim Won-Suk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Six Flying Dragons", "Tree With Deep Roots" ve "The Great Queen Seondeok" (TRT1 ekranlarında yayımlanan "Muhteşem Kraliçe") dizilerini beraber kaleme alan Kim Young-Hyun ve Park Sang-Yeon yapmaktadır. Ayrıca Kim Young-Hyun popüler "A Jewel in the Palace" (TRT1 ekranlarında yayımlanan "Saraydaki Mücevher") dizisinin de senaristidir.

Dizinin ilk bölümünün 1 Haziran'da yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)