Yoo Seung-Ho Yeni Bir Romantik-Komedi Türündeki Dizide Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     22-05-2019, 14:14

Yoo Seung-Ho, "Superstar Miss Lee" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandırabilir.

22 Mayıs’ta, Yoo Seung-Ho’nun ajansı, BS Company, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve değerlendirdiği projelerden bir tanesi olduğunu bildirdi.

Aynı adı taşıyan bir web romandan uyarlama olan dizi, bir kazaya karıştıktan sonra ruhu popüler bir oyuncu ile değiş tokuş olan Lee Yeo-Jung adındaki sıradan bir kadının etrafında dönmektedir.

Yoo Seung-Ho eğer teklifi kabul ederse dizide Lee Yeo-Jung’un çalıştığı P Shopping’in pazarlama müdürü olan Im Jung-Woo karakterini canlandıracak. P Group’un sahibinin en küçük oğludur. Zengin bir aileye sahip olmanın yanında iyi bir görünüme ve iyi bir eğitim geçmişine sahip birisidir. Lee Yeo-Jung ile aralarında romantik bir ilişki meydana gelir.

Dizinin bu yılın sonralarına doğru veya 2020 yılının ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…