Jung Hae-In Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

Jung Hae-In, "Half of Half" ("One Fourth") adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandırabilir.

26 Haziran’da, Jung Hae-In’in ajansı, FNC Entertainment, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı. Ayrıca oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, değerli insanların kalbinin küçük bir kısmına dahi sahip olmanın onun için yeterli olduğunu düşünen bir adamın etrafında dönmektedir.

Jung Hae-In eğer teklifi kabul ederse dizide bir yapay zekâ (AI) yazılımcısı olan Ha Won karakterini canlandıracak. 'M&H' adlı bir portal sitenin kurucusu ve beynidir. İşi konusunda oldukça sert olmasına karşın asla sinirlenmeyen ve iyi kalpli bir insandır. Kendi davranışlarını, psikolojisini, anılarını ve deneyimlerini inceleyerek yapay zekâ yazılımcılığı konusunda başarıya ulaşmıştır.

Jung Hae-In, MBC’in Çarşamba & Perşembe günleri yayımlanmakta olan "One Spring Night" adlı dizisinde erkek başrol karakteri canlandırmaktadır.

Dizide Jung Hae-In’e eşlik edecek kadın oyuncu için onun yaşlarında olan birisinin düşünüldüğü bildirildi. Kadın başrol karakter, klasik ses kayıt mühendisidir.

Dizinin yapımcılığını Studio Dragon yapım şirketi üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Mr. Baek", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "On the Way to the Airport" dizisini ve "Thread of Lies" filmini kaleme alan Lee Sook-Yun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor. Ayrıca dizinin hangi yayın kanalı aracılığıyla izleyicisi ile buluşacağı henüz belirlenmedi.

Kaynak: (1)