Suzy Yeni Bir Filmde Rol Alabilir

  Hamlet   |     26-06-2019, 15:43

Suzy, Yönetmen Kim Tae-Young’un "Mount Baekdu" adlı yeni filminde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

26 Haziran’da, Suzy’in ajansı, Management SOOP, oyuncunun Kim Tae-Young’un yeni filmden teklif aldığını doğruladı ve oyuncunun bu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Henüz filmin türü ve konusu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Suzy eğer teklifi kabul ederse, bu film, 2011 yapımı "Architecture 101" ve 2015 yapımı "The Sound of a Flower" filmlerinin ardından rol alacağı üçüncü film olacak.

Bu film, Kim Tae-Young’un 2011 yapımı, başrolünü Hyun Bin ve olan Tang Wei’nin (şimdi Yönetmen Kim Tae-Young ve Oyuncu Tang Wei evlidir) paylaştığı, "Late Autumn" filminin ardından ilk uzun metrajlı filmi olacak.

Filmin çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…