"Be Melodramatic" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 28-06-2019, 14:40

Ana kadrosunda Chun Woo-Hee, Jeon Yeo-Bin, Han Ji-Eun, Ahn Jae-Hong, Gong Myung ve Lee You-Jin’in yer aldığı, JTBC’nin "Be Melodramatic" adlı dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, aynı evi paylaşan, birbirlerinin en yakın arkadaşı olan 30’lu yaşlardaki üç kadının kaygılarını, aşklarını, arkadaşlıklarını ve günlük yaşamlarını konu almaktadır.

Yayımlanan fragman, ana karakterlerin romantik bir filme verdikleri tepkileri içermektedir.

Bekâr bir anneyi ve bir yapım şirketinde pazarlama müdürü olarak çalışan Hwang Han-Joo karakterini canlandıran Han Ji-Eun, filme karşılık içinden şu düşünceleri geçirmektedir: "Sadece bir drama olmasına rağmen 'Seni seviyorum' ile bitirmenin güzel bir son olduğunu düşünüyorum.”

Belgesel Yapımcısı Lee Eun-Jung karakterini canlandıran Jeon Yeo-Bin, filme karşılık içinden şu düşünceleri geçirmektedir: "İnsanlar zayıf varlıklardır. Peki, insanların birine karşı duyduğu aşk ne kadar güçlü olabilir?"

Senarist Im Jin-Joo karakterini canlandıran Chun Woo-Hee, filme karşılık içinden şu düşünceleri geçirmektedir: "Aşk… aşk… aşk… bu lanet aşktan artık gına geldi. Onların aşkının da felaketle biteceğini düşünmüyor musunuz?"

Dizinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Lee Byeong-Hun yapmaktadır. Yönetmen Lee Byeong-Hun, bu yılın ilk gişe filmi olan "Extreme Job"ın yönetmenidir. Söz konusu film, 10 milyondan fazla bilet satmıştır.

Dizinin ilk bölümü 26 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)