"Designated Survivor: 60 Days" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 29-06-2019, 14:23

Başrolünde Ji Jin-Hee’nin yer aldığı, tvN’in "Designated Survivor: 60 Days" dizisinin 5 dakika 29 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, hiç beklemediği bir anda kendini ülkesinin başkanlık koltuğunda bulan bir adamın (Ji Jin-Hee) etrafında dönmektedir. Bir gün, Devlet Başkanın da aralarında bulunduğu, üst düzey devlet yetkililerinin toplantısı sırasında bir patlama meydana gelir. Bu patlamada, Devlet Başkanı ve birçok üst düzey devlet yetkilisi hayatını kaybeder. Park Moo-Jin, hayatta kalan en yüksek mertebedeki devlet yetkilisi olduğu için, bu görevi istemese de, 60 gün boyunca başkan vekilliği yapmak zorunda kalır. Park Moo-Jin patlamadan sorumlu kişi ya da kişilerin peşinden koşarken aynı zamanda ailesini de çeşitli güçlerden koruyamaya çalışacaktır.

Dizi, Amerikan yapımı "Designated Survivor" dizisinden uyarlanmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Descendants of the Sun" ve "What's Wrong With Secretary Kim" dizilerinin yönetmenlerinden biri olan Yoo Jong-Sun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini " Sungkyunkwan Scandal", "Monstar" ve "Beautiful Mind" dizilerini kaleme alan Kim Tae-Hee yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 1 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)