"Welcome 2 Life" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda Rain, Lim Ji-Yeon ve Kwak Si-Yang yer aldığı, MBC’nin "Welcome 2 Life" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, geçirdiği gizemli bir trafik kazası sonrasında paralel bir dünyaya giren Lee Jae-Sang’ın (Rain) etrafında dönmektedir. Lee Jae-Sang sadece parayı önemseyen ve yasalardaki boşlukları kullanarak müvekkillerini mahkûmiyetten kurtaran bir avukattır. Ancak bir gün, bir trafik kazası geçirir ve kendisini paralel bir dünyada bulur. Bu paralel dünyada, kendisi yasaları uygulamak konusunda katı olan bir savcıdır. Dahası 10 yıl önce ayrıldığı eski kız arkadaşı (Lim Ji-Yeon) ile bu dünyada evlidir. Kendisinin tam zıttı bir kişiliğe sahip bu dünyaya ayak uydurmak için mücadele etmeye başlar.

Yayımlanan fragman, Lee Jae-Sang karakterini canlandıran Rain’in şu sözleri ile başlamaktadır: "Yaşayacağım hayatı tekrar seçebilirsem, bu kez, pişman olmayacağım bir hayatı seçebilecek miyim?"

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Great Queen Seondeok" ("Muhteşem Kraliçe"), "Lee San, Wind of the Palace" ("Sarayın Rüzgarı") ve "Prince of the Legend" ("Efsane Prens") dizilerinin yönetmeni Kim Keun-Hong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Fall in Love with Soon-Jung" dizisini kaleme alan Yoo Hee-Gyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 29 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)