"I Wanna Hear Your Song" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda Yeon Woo-Jin, 'gugudan' grubundan Kim Se-Jeong, Song Jae-Rim ve Park Ji-Yeon’un yer aldığı, KBS2’nun "I Wanna Hear Your Song" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir cinayetin işlendiği gün ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamadığını fark eden Hong Yi-Young (Kim Se-Jeong) ve bu cinayetle ilgili gerçeği bulmakta ona yardım eden Jang Yoon’un (Yeon Woo-Jin) etrafında dönmektedir.

Kim Se-Jeong dizide bir timpanist olan Hong Yi-Young karakterini canlandırmaktadır. Her şeyi ile oldukça sıradan ve basit bir insanmış gibi görünmesine karşın aslında, o kadar da sıradan bir geçmişe sahip birisi değildir. Bir gün iş ararken Jang Yoon (Yeon Woo-Jin) ile karşılaşır. Yi-Young’ın uyumakta sorun yaşadığını öğrenen Jang Yoon ona uyumasında yardımcı olmaya karar verir. Bu yüzden her gece onu aramaya başlar.

Yayımlanan fragmanda, uyumakta zorlanan Hong Yi-Young’un (Kim Se-Jeong) yatağın içinde tepelendiği görülmektedir. En sonunda yorganını yüzünden çeker ve göz bandını çıkarır. Ardından şunları söyler: "Birisi uyumama yardım etsin!"

Dizinin yönetmen koltuğunda, yine orkestra ile alakalı olan "Naeil's Cantabile" dizisinin yönetmenliğini yapan Lee Jung-Mi oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 5 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)