"I Wanna Hear Your Song" Dizisinin İlk Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-07-2019, 12:53

Ana kadrosunda Yeon Woo-Jin, 'gugudan' grubundan Kim Se-Jeong, Song Jae-Rim ve Park Ji-Yeon’un yer aldığı, KBS2’nun "I Wanna Hear Your Song" adlı yeni dizisinin ilk iki aifişi yayımlandı.

Dizi, bir cinayetin işlendiği gün ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamadığını fark eden Hong Yi-Young (Kim Se-Jeong) ve bu cinayetle ilgili gerçeği bulmakta ona yardım eden Jang Yoon’un (Yeon Woo-Jin) etrafında dönmektedir.

Kim Se-Jeong dizide bir timpanist olan Hong Yi-Young karakterini canlandırmaktadır. Her şeyi ile oldukça sıradan ve basit bir insanmış gibi görünmesine karşın aslında, o kadar da sıradan bir geçmişe sahip birisi değildir. Ayrıca, uyumak konusunda sorun yaşamaktadır.

Yeon Woo-Jin dizide bir piyanist olan Jang Yoon karakterini canlandırmaktadır. Bir piyanist olmasına rağmen müzik kulağı yoktur ve gizemli bir kişiliğe sahiptir. O, Hong Yi-Young (Kim Se-Jeong) için yarı-zamanlı çalışır. Yi-Young'un uyumasını sağlamak için her akşam onu telefonla arar ve şarkı söyler.

Yayımlanan soldaki afişte, uyumakta zorlanan Hong Yi-Young (Kim Se-Jeong) yer almaktadır ve afişin sloganında şunlar yazmaktadır: "Bir koyun… iki koyun… lütfen, biri benim uyumamı sağlasın!"

Sağdaki afişte, Jang Yoon’un (Yeon Woo-Jin) söylediği şarkı sayesinde huzur içinde uyuyan Hong Yi-Young (Kim Se-Jeong) yer almaktadır ve afişin sloganında şunlar yazmaktadır: "Akşam çağrısı? Bu adam… o, kim?"

Dizinin yönetmen koltuğunda, yine orkestra ile alakalı olan "Naeil's Cantabile" dizisinin yönetmenliğini yapan Lee Jung-Mi oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 5 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)