Jo Yoon-Hee ve Yoon Park Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     16-07-2019, 14:02

Jo Yoon-Hee ve Yoon Park, KBS2’nun "Beautiful Love, Wonderful Life" ("Love is Beautiful, Life is Wonderful") adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, mutluluk ve sevgi arayışında olan dört kişinin etrafında dönecek.

Jo Yoon-Hee dizide eskiden bir spiker olan Kim Seol-A karakterini canlandıracak. Hırslı bir kişiliğe sahiptir. Şimdi, bir şirketin CEO’su ile evlidir. Dışarıdan bakılınca hayatı insanlara çok çekici gibi gelse de aslında endişelerle dolu bir hayata sahiptir ve mutluluğu aramaktadır.

Yoon Park dizde bir mutfak şefi olan Moon Tae-Rang karakterini canlandıracak. Ailesinin en büyük çocuğudur ve ailesi tarafından evlat edinilmiştir. Hayatında sürekli zorluklarla karşılaşsa da ailesinin samimi sevgisi ve desteği ile bu zorlukları aşmaktadır.

Bu arada, dizinin ana kadrosunda yer alacak diğer oyuncular Oh Min-Seok ve Jo Woo-Ri’dir.

Oh Min-Seok dizide Kim Seol-A’nın (Jo Yoon-Hee) kocası olan Do Jin-Woo karakterini canlandıracak. Varlıklı bir aileye sahiptir ve büyük bir şirketin CEO’sudur.

Jo Woo-Ri dizide Moon Tae-Rang’ın (Yoon Park) küçük kız kardeşi olan Moon Hae-Rang karakterini canlandıracak. Do Jin-Woo’nun (Oh Min-Seok) sekreteridir. Birçok sırrı olan gizemli bir karaktere sahiptir.

Kim Mi-Sook, Jung Won-Joong, Na Young-Hee, Seol In-Ah, 'CLC' grubundan Eunbin, Kim Jae-Young ve Ryu Ui-Hyun'in daha önce dizinin kadrosunda yer alacağı doğrulanmıştı.

Dizinin senaristliğini "Should We Kiss First", "I Have a Lover" ve "Scandal: A Shocking and Wrongful Incident" dizilerini kaleme alan Bae Yoo-Mi yapmaktadır. Daha önce, Jo Yoon-Hee ve Senarist Bae Yoo-Mi "Scandal: A Shocking and Wrongful Incident" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…