Jo Jung-Suk’un "Playbook Doctor" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     16-07-2019, 14:33

Jo Jung-Suk, tvn’in "Doctor Playbook" ("Wise Doctor Life") adlı yeni dizisinde dört erkek başrol karakterden birisini canlandıracak.

Dizi, bir hastanedeki sağlık personelinin ve hastaların etrafında dönecek. Onların umutsuzca verdikleri mücadeleyi konu alacak.

15 Temmuz’da, Jo Jung-Suk verdiği bir röportaj sırasında, "Doctor Playbook" dizisinde rol alacağını doğruladı. Ayrıca oyuncu, yakında gösterime girecek olan "Exit" filminin tanıtım etkinliklerini tamamladıktan sonra dizinin yönetmeni ve senaristti ile görüşeceğini belirtti.

Jo Jung-Suk dizide bir doktoru canlandıracak ve diğer teklif götürülen Yoo Yeon-Seok ve Kim Dae-Myung’un da dizide birer doktoru canlandırması düşünülüyor.

İlgili Haber: Yoo Yeon-Seok Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

Dizinin yönetmeni Shin Won-Ho ve senaristi Lee Woo-Jung daha önce "Reply 1997", "Reply 1994" ve "Reply 1988" dizilerinde beraber çalışmıştı. Ayrıca Yönetmen Shin Won-Ho 2017-2018 yapımı "Prison Playbook" dizisinin yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…