"I Wanna Hear Your Song" Dizisinin İki Yeni Afişi ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 26-07-2019, 14:51

Ana kadrosunda Yeon Woo-Jin, 'gugudan' grubundan Kim Se-Jeong, Song Jae-Rim ve Park Ji-Yeon’un yer aldığı, KBS2’nun "I Wanna Hear Your Song" adlı yeni dizisinin iki yeni afişi ve dördüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir cinayetin işlendiği gün ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamadığını fark eden Hong Yi-Young (Kim Se-Jeong) ve bu cinayetle ilgili gerçeği bulmakta ona yardım eden Jang Yoon’un (Yeon Woo-Jin) etrafında dönmektedir.

Dört oyuncununda yer aldığı grup afişinin sloganı olarak şunlar yazmaktadır: "Bir yıl önce, farklı notalar çalmaya başladık."

Yayımlanan diğer afişinin sloganı olarak ise şunlar yazmaktadır: "Onun şüpheli telefon aramaları başladı."

Kim Se-Jeong dizide bir timpanist olan Hong Yi-Young karakterini canlandırmaktadır. Her şeyi ile oldukça sıradan ve basit bir insanmış gibi görünmesine karşın aslında, o kadar da sıradan bir geçmişe sahip birisi değildir. Bir gün, Jang Yoon (Yeon Woo-Jin) ile karşılaşır. Yi-Young’ın uyumakta sorun yaşadığını öğrenen Jang Yoon ona uyumasında yardımcı olmaya karar verir. Bu yüzden her gece onu aramaya başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda, yine orkestra ile alakalı olan "Naeil's Cantabile" dizisinin yönetmenliğini yapan Lee Jung-Mi oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 5 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)