"Bad Guys: The Movie" Filminin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrollerini Kim Sang-Joong, Ma Dong-Seok, Kim A-Joong ve Jang Ki-Yong’ın paylaştığı, "Bad Guys: The Movie" filminin karakter fragmanı yayımlandı.

Film, kanun tanımayan suçlarla mücadele etmek için gerçek suçlularla birlikte çalışan özel bir suç soruşturma ekibinin etrafında dönmektedir. Bir mahkûm taşıma aracı devrilir ve tehlikeli mahkûmlar kaçar. Kaçan mahkûmları yakalamak için Dedektif Oh Goo-Tak (Kim Sang-Joong), mahkûmlardan oluşan özel bir ekip kurar; Park Woong-Cheol (Ma Dong-Seok), Kwak No-Soon (Kim A-Joong) ve Ko Yoo-Sung (Jang Ki-Yong).

Park Woong-Cheol (Ma Dong-Seok) efsanevi bir gangsterdir, Kwak No-Soon (Kim A-Joong) dolandırıcılıktan beş kez tutuklanmış usta bir dolandırıcıdır ve Ko Yoo-Sung (Jang Ki-Yong) eski bir polis memurudur.

Film, OCN’in hit "Bad Guys" dizisinin film versiyonudur. Orijinal dizi ilk 2014 yılında yayımlandı ve 2017 yılında dizinin 2. sezonu yapıldı.

Filmin senaristliğini "Bad Guys" ve "Bad Guys: Evil City" dizilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda "The Deal" filminin yönetmeni ve senaristi olan Son Yong-Ho oturmaktadır.

Film, 11 Eylül’de, Güney Kore’de, gösterime girecek.

Kaynak: (1)