"Secret Boutique" Dizisinin İlk Afişleri ve İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 21-08-2019, 16:24

Başrolünde Kim Sun-A’nın yer aldığı, SBS’in "Secret Boutique" adlı yeni dizisinin ilk iki afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, dışarıdan sıradan bir butik sahibi gibi görünen ancak gerçekte siyasi dünyada lobicilik yapan ve gölge bir yönetici olan Jenny Jang'ın (Kim Sun-A) etrafında dönmektedir.

Kim Sun-A dizide 'J-Boutique' adlı bir butiğin sahibi olan Jenny Jang karakterini canlandırmaktadır. 18 yaşına kadar bir yetimhanede büyümüştür. Bir öğretmeni tarafından istismara uğrayınca yetimhaneden kaçar. Gangnam'daki bir hamamda çalışmaya başlar ve çeşitli evlerde hizmetçilik yapar. 'Deo Şirketi'nden Kim Yeo-Ok, onu üst sınıfın dünyasına sokar. Zarif ve arkadaşça bir konuşma tarzına sahiptir. Ancak konu iş olunca iyi bir iletişim becerisine sahiptir. Güç odaklı karmaşık bir kişiliği vardır. Sahibi olduğu butik dışarıdan her ne kadar normal bir giysi ve aksesuar mağazası gibi görünse de aslında üst sınıfın meselelerini çözmekte kullanılan ve siyasi dünyayı birbirine bağlayan küçük bir hukuk firmasıdır.

Kim Sun-A’nın yanı sıra dizide Kim Jae-Young, Jang Mi-Hee ve Park Hee-Von yer almaktadır.

Dizinin ilk bölümü 18 Eylül’de yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)